Pulmad Eestis_

Pulmad Eestis

Sobime, kui soovite kogenud ja usaldusväärset partnerit pulmapeo korraldamisel.

Sobime, kui hindate sujuvat,  rõõmsalt meeleolukat korraldamise perioodi ja omanäolist pidu.

Pulmas võõrsil

Pulmad Itaalias

Omame plumade korraldamise kogemust Itaalias, kuid valmis abistama pulmade korraldamisel üle maailma.

Sobime, kui teile on oluline usaldusväärne partner, kes aitab luua omanäolised lahendused.

Sündmused ettevõtetele

Sündmused ettevõtetele

Oleme paindlikud ning kogenud mitmesuguste sündmuste terviklikul korraldmisel.

Konverentsid, koolitused, õppereisid või firmapeod – koostöös leiame parimad lahendused, mille koos teoks teeme.

Teenused

Teenus hõlmab sündmuse korraldamise haldamist ning abiks olemist kogu pulmadele eelneval perioodil. Pulmapäeval koordineerime tseremoonia ja peokohas. Pulmapäeval pruutpaari ei tülita ning paar saab oma pidu 100% nautida.

Pulmakorraldus hõlmab nii pulma eelarve koostamist kui teenusepakkujate vahendamist. Valikud ja otsused langetab pruutpaar.

Pruutpaar ütleb, millised on ootused ja soovid ning meie aitame need luua olles nõu ja jõuga abiks. Meil on ülevaade turuhindadest ning sobilikest teenusepakkujatest.

Pulmakorraldus sisaldab ka dekoratsiooniplaani koostamist.

Teenus, mille raames hoitakse kinni
pruutpaari kokkupandud pulmapäeva ajakavast, pulmaplaanist ja kokkulepetest erinevate
teenusepakkujatega. Koordinaator hoiab
silma peal ja tegutseb hommikust õhtuni kokkulepitud plaani alusel, et kogu päev kulgeks sujuvalt.
Teenus hõlmab nii tseremoonia kui peokoha kaunistamist ja järgmisel päeval dekoratsioonide eemaldamist.
Hinnale lisanduvad materjalid, kui on vaja midagi juurde osta või rentida – nt. lilled, trükised, lindid, paelad, pärlid, pitsid, renditooted jne.
 • Kohtumised
 • Eelarve koostamine ning kokkulepitu süsteemne haldamine
 • Infopäringud ning info vahendamine kliendile
 • Otsuste fikseerimine, kokkulepped teenusepakkujatega
 • Kokkulepete ja sündmuse detailide ülevaatamine, kohendamine ja kinnitamine
 • Sündmuse koordineerimine (soovil dekoreerimine)
 • Järel kontakt kokkuvõtete, referentside tarbeks
Konsultatsioon on juhuks kui soovite ise oma sündmust organiseerida, aga soovite professionaalseid nõuandeid. Olgu selleks turuhindadega seonduv, soovitused teenusepakkujate osas, fookuse hoidmine või lihtsalt asjatundlik tugi.

Pulmakorralduse KKK

#pruudihingerahuametlikmaaletooja – pruudi antud nimetus 2020 aasta suvepulmas

Soe ja avatud suhtleja, kes naudib sündmuste korraldamist hoides plaani, reageerides vajadusel kiiresti, kuid jäädes märkamatuks taustajõuks pruutpaari seljataha.

Paaride sõnad räägivad enda eest: …üks olulisemaid asju olite teie, kes olite nii toetav ja professionaalne tiim meie pulmapäeval. Ja seda mitte ainult pulmapäeval, vaid ka pulma planeerimisel ja eriti viimastel nädalatel enne pulmi. Tagantjärgi mõeldes oleme aru saanud, et kuna pulmapäev ise möödus nii kiiresti, siis tegelikult on kogu kogemuse väga oluline osa ka sellele eelnev aeg ja teiega suhtlemine tegi selle aja palju meeldivamaks (sest eks mingi stress/närv oli ikka) ning saime teie olemasolust palju tuge. Jääme kindlasti teid väga sooja tundega meenutama

            Enne pulmi käib tihe plaanimine ja detailide paika sättimine, et leida pruutpaarile parimad lahendused vastavalt nende vajadustele, soovidele ja unistustele. Arvestades loomulikult ka reaalsuse piire ning kontrollides eelarvet 🙂

            Pulmade ajal unustab pruutpaar kokkulepitud detailid ja NAUDIB, sest pulmakorraldja tegutseb tagaplaanil hoides kokkulepitud detailidel silma peal ning leiab mängleva kergusega lahendused nii üllatustele kui force majeureolukordadele.

            Pärast pulmi toimub muidugi muljetamine ning teinekord on pruutpaar nii omaks saanud, et suhtlemist jagub pikaks ajaks. Lisaks muljetamisele on loomulikult oluline ka pulmajärgse päeva kokkulepete täitmine kui on vaja korraldada rendiasjade tagastamine, lillede sugulastele kaasa pakkimiseks ettevalmistamine vms korralduslik tegevus. Juhtub ka olukordi, kus pulmakorraldaja sätib valmis sama või eraldi asukoha järel-peoks.

Kogemustele tuginedes näeme, et kõigile pruutpaaridele, kellel on soov oma abielu kas väiksemalt või suuremalt tähistada. Muidugi pole pulmakorraldaja oluline kui soovitakse vaid registreerida ametiasutuses oma kooselu abieluks. Kui aga tulevad mängu mõtted dekoreerimise või väiksemagi peo osas, on igati mõistlik pulmakorraldaja kogemused enda kasuks tööle panna.

Oled agar korraldaja ning paned plaani paika mängleva kergusega? Väga hästi, aga uskuge, teie pereliikmed on rõõmsad kui nad peopäeval kohustusi endale ei saa.

Samuti näeme armsaid paare, kelle pered hea meelega naudivad koostoimetamist kasvõi pulmasöögi valmistamisel. Pulmadel on aga palju detaile, mille peale ise ei tule ning tugev taustajõud on pulmapäeval alati olnud hinnatud.

Pulmaisa on meelelahutaja, kes hoolitseb pruutpaari ja külaliste peotuju eest!
Pulmakorraldaja on nagu dirigent orkestrile hoides tervikpilti koos nõnda, et plaanitud detailid ka teoks saaks. 
Vahva võrdluse võib tuua ka sekretäriga, kelle tööd kontoris tihtilugu ei märgata. Välja paistab olukord, kui sekretär millegipärast tööle ei saa tulla 🙂

Mõtled, kas soovid vastutada ise ning kanda pulmapäeval telefoni kaasas / anda ülesanne oma lähedasele, et olla olemas teenusepakkujatele või jätad toimetamise asjatundjatele, kes naudivad oma tööd samal ajal kui Sina naudid oma pidu.

Vali läbi kohtumis(t)e ja tunnetuse, kas suhtlemine ja vaated klapivad.

Kõik küsimused on olulised, mis pruutpaaril tekivad, sest aitavad kaasa oodatud sündmuse õnnestumisele. Oleneb pulmakorraldaja kogemusest ning professionaalsusest, aga üldiselt küsib palju küsimusi ka pulmakorraldaja. Selleks, et saaks kaetud olulised elemendid, mille peale pruutpaarid ei tule ja mis on ka loomulik kui korraldad oma esimesest või miks mitte ka teist pulma 😀

Asi mida mitte küsida on, et kuidas toimub termotuumasüntees, sest me pole tuumafüüsikud 😉

Pulmi plaanitakse üldiselt aasta, vahel kaks või harva ka 3 aastat ette. Üldiselt on broneerimistasu just see, mida ei tagastata sest kuupäeva hoitakse kinni ning pulmakorraldaja teeb ka reaalselt korralduslikku tööd. Mida hiljem kuupäev vabastatakse, seda väiksem on tõenäosus, et uus paar selle valib. Lisaks kaasneb töö tehtud broneeringute vabastamisel, mis võtab väärtuslikku tööaega.

Päringu jaoks on oluline endast märku anda esimeste infokildudega, mis olemas. Kui on teada näiteks kuupäev ja/või asukoht, annab see hea sisendi. Samuti orienteeruv inimeste arv ning peo stiil või kui luksuslikku pulma ette kujutate (eelarve). Sealt edasi minna on juba väga hea.
Suhtlemise teeb kindlasti sujuvamaks ja lihtsamaks aus tagasiside ning vastused korralduslikele küsimustele, mis on pruutpaari eelised. Kõikidel on omad vajadused, eelistused, soovid ja unistused – pulmad peavad olema pruutpaari nägu – seega mida ausamalt ja avatumalt suhtlete, seda parema tulemuse saame.

 • Arvestada nii pruudi kui peigmehe ootustega päeva osas.
 • Hinnata oma rahalist võimekust soovide elluviimiseks.
 • Pulma eel on oluline paika panna ajaline plaan, kuid sama oluline on see plaan pulmapäeval unustada ja lihtsalt NAUTIDA.
 • Jätta vastutusrikkad torditranspordid jm selline teenusepakkujatele ja lasta vanematel/sõpradel end pulmahommikul rahus sättida ja pidu NAUTIDA.
 • Pulm on protsess koos eeltöö ja järgnevaga – naudi seda, pulmapäev möödub kiiresti 😉
Pulmakorralduse küsimused